Інтермодальний сервіс

Наші офіси

Дізнатися місце розташування контейнера
Ввівши номер вашого контейнера,
ви можете дізнатися про його поточний
місцезнаходження

Контактна інформація

Україна, Одеса
Тел: +38(048)7405444
email: tgl@tglworld.com

Автомобільні перевезення

Команія ТОВ "ТГЛ Україна" здійснює міжнародні вантажоперевезення автомобільним транспортом і пропонує повний комплекс супутніх послуг.

Наші фахівці організують своєчасну доставку вантажів включаючи негабаритні, збірні, проектні, а також небезпечні вантажі які потребують спеціальних умов транспортування.

Наша компанія забезпечує міжнародні автомобільні перевезення вантажів по географічних напрямках:
- країни Східної, Центральної та Західної Європи, Азії та Скандинавії - Росія, Білорусь, Казахстан та інші країни СНД (імпорт/експорт);
- перевезення між країнами СНД.

Контроль якості надання послуг з автомобільних перевезень в Команії ТОВ "ТГЛ Україна" забезпечує спеціальний структурний підрозділ - ТГЛ Сіленд. Його фахівці займаються відбором підрядників, перевіркою їх роботи на відповідність встановленим корпоративним правилам і професійним критеріям.

Переваги співпраці з ТГЛ в області автоперевезень:
- автомобільні вантажоперевезення на умовах «від дверей до дверей».
- автомобільні перевезення вантажів будь-яких видів і габаритів, в тому числі - збірних, небезпечних і потребують особливої ​​температурному режим;
- сприяння в митному оформленні і страхуванні вантажів;
- кваліфікована консультаційна підтримка.


На відміну від інших експедиційних компаній, ТОВ "ТГЛ Україна" має власний автопарк. В даний час до його складу входить 10 транспортних засобів:
тягачі Mercedes Benz Axor з контейнерними напівпричепами вантажопідйомністю 28т;

Усі транспортні засоби відповідають екологічним стандартам EURO 4. Для забезпечення максимальної безпеки вантажів під час їх транспортування автомобілі оснащені системами супутникового стеження, що дозволяють відслідковувати маршрут пересування автопоїздів. Всі водії ТОВ "ТГЛ Україна" - професіонали з середнім стажем роботи 14 років.

Завдяки організаційним та технічним перевагам перевезення вантажів автомобільним транспортом здійснюється з максимальним дотриманням обумовлених із Клієнтом термінів і умов доставки.